На вулиці Гуржіївській завершилося оновлення вуличного освітлення із ДНАТ ламп на світодіодні LED-світильники. До реконструкцією стан освітлення був незадовільний, оскільки були ділянки, які зовсім не освітлювалися. Як повідомляють у КП “Міськсвітло”, під час оновлення вуличного освітлення 49 ламп ДНАТ замінено на 56 сучасних світодіодних LED-світильників потужністю по 80 Вт.

«Завдяки переобладнанню вулиці Гуржіївської міський бюджет зекономить майже 300 тисяч гривень за 5 років. Наше комунальне підприємство робить все, аби забезпечити якісне освітлення по всьому місту у вечірній та нічний час. Саме світлодіодні лампи в якості вуличних світильників є економічними тому, що лампа з світлодіодів, порівняно з лампами розжарювання, споживає в 20 разів менше електроенергії”,  – зазначає Павло Собко, заступник директора КП «Міськсвітло».

“Міська влада Черкас робить усе для того, щоб жителям міста було зручніше та комфортніше. Дякую комунальникам за сумлінну роботу! Працюємо далі!”, – говорить міський голова Анатолій Бондаренко.