8 квітня депутати затвердили зміни до головного кошторису міста. За рахунок субвенцій збільшено дохідну частину на 3,6 мільйони гривень та перерозподілено видатки в межах головних розпорядників коштів.

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Близько 75 тисяч гривень депутати спрямують на закупівлю дидактичних матеріалів українською мовою для шкіл із навчанням мовами національних меншин.

Ще понад 1,9 млн грн спрямують на виплату заробітної плати вчителям, які працюють у приватних закладах загальної середньої освіти.

На 612 тисяч гривень у Черкасах придбають спеціальні засоби корекції для школярів із особливими освітніми потребами.

Понад 352 тисячі гривень міська влада спрямує на закупівлю обладнання для оснащення ресурсних кімнат у школах із інклюзивними класами.

Для учнів 1-10 класів ЗОШ №30 цього року закуплять набори LEGO з програмним забезпеченням.

Водночас, депутати затвердили пропозиції департаменту освіти та гуманітарної політики стосовно перерозподілу видатків. Зокрема, збільшили на майже 1,4 млн грн фінансування для реконструкції харчоблоку 18-ої школи, 825 тисячі грн додали для оновлення фасаду в 29 садочку та ще близько74 тисячі грн для ремонту фасаду в садочку №27.

100 тисяч гривень субвенції перерозподілили депутати для виплати одноразової допомоги членам сімей загиблих та померлих захисників України.

Під час розгляду проекту рішення депутати затвердили пропозицію, аби спрямувати 350 тисяч грнна ремонт територіального центру соціальної допомоги та ще 370 тисяч грн для розробки проекту капітального ремонту будівлі військкомату.