Черкаси зазнали масованої атаки телефонних терористів. Про це повідомляє на своїй сторінці у “Фейсбук” речник обласного УДСНС Костянтин Проценко.

“Близько 15-ї години до оперативно-координаційного центру надійшло повідомлення про замінування 13 об’єктів з масовим перебуванням людей, серед яких торгівельні центри і лікувальні заклади. Для забезпечення пожежної безпеки на усі зазначені об’єкти направлені підрозділи Управління ДСНС. На місцях працюють відповідні служби. Тривають перевірки отриманого повідомлення”, – зазначив Проценко.

Як стало відомо “Дзвін.media” з власних джерел, у названі 13 об’єктів входять не лише міські ТРЦ, які, як ми вже повідомляли раніше, вже закрито, а і лікарні та пологові будинки.

У той же час заступниця міського голови Людмила Бордунос просить черкащан не панікувати, адже над з’ясуванням обставин щодо “замінування” багатьох об’єктів у місті працюють усі відповідні служби.

“З пологових будинків, в яких повідомлено про замінування, евакуюють хворих, вагітних та породіль. Для усіх є місця. Єдине, що додам, я б давала пожиттєвий термін за такі повідомлення”, – написала Бордунос на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Пізніше Проценко повідомив, що “Будинок Торгівлі”, “Дніпро Плазу” та “Кооператор” правоохоронці перевірили – мін немає.

Варто додати, що подібна ситуація із масовим замінуванням сьогодні в Харкові, а зранку такі ж терористичні атаки переживає Одеса.

Поліція Харкова перевіряє інформацію про мінування 19 торгових центрів. Це найбільш масова атака “мінерів” за весь час. Як повідомляє прес-служба правоохоронців, повідомлення про замінування надійшло на електронну пошту о 15:00.

Замінування в Одесі – вибухотехніки перевіряють вісім готелів, щодо яких зранку анонім повідомив про закладену там вибухівку. Протягом останніх двох тижнів таким чином в місті було “заміновано” майже півсотню міських об’єктів.