У Черкасах хитра спритниця, працюючи менеджером у відділенні банку,  користуючись неуважністю вкладників, серед яких були навіть її знайомі, розробила своєрідну схему, в межах якої, отримавши від клієнтів кошти для внесення на депозитний рахунок, або не оформляла необхідні для відкриття депозиту документи, або підробляла їх, завдяки чому отримувала доступ до чужих депозитних рахунків, з яких згодом знімала в касі кошти або перераховувала їх на інші, відкриті нею, рахунки. Таким чином вона заволоділа коштами вкладників на суму більше 1,7 млн. грн., повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт відповідному кримінальному провадженні. За вчинене їй загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокуратура також закликає громадян бути уважними при оформленні будь-яких банківських документів, ретельно перевіряти особисті дані та реквізити документів, обов’язково отримувати їх примірники чи копії з підписами службових осіб установи, а також не довіряти малознайомим людям під час вирішення фінансових питань.