Міську виставку-конкурс «Мистецтво оригамі» провели 19 листопада у позашкільному навчальному закладі «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що розвиток творчих здібностей дітей є важливою ланкою у процесі виховання та навчання. Із цією відповідальною місією успішно справляється наш міський комунальний заклад «Багатопрофільний молодіжний центр», де працюють справжні професіонали своєї справи, розкриваючи дитячий потенціал у різних сферах творчості.

Підтвердженням цього стало справжнє свято оригамі, яке об’єднало близько сотні виробів за темою «Казкові герої» у номінаціях: «класичне оригамі», «просте композиційне оригамі», «сувеніри на основі оригамі», «одяг, аксесуари, прикраси», «кусудами», «друге життя старої книжки», «вироби в техніці «кірігамі», «гофрування».blank

Компетентне журі відзначило творчий підхід, високий рівень виконавської майстерності талановитих вихованців Центру.

10 найкращих паперових виробів візьмуть участь у щорічній обласній виставці-конкурсі «Мистецтво оригамі», яка відбудеться у грудні в КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».