Організатори обласного мальовничого конкурсу Шевченківський пленер «Тараса пензлі оживають» презентували мистецький альманах. Його представили у межах ІІ етап Шевченківського пленеру, інформують в управліні у справах сім’ї, молоді та спорту.

Перший етап конкурсу відбувся на початку липня у селі Шевченкове, Звенигородського району. Тривали мистецькі змагання 3 дні. 32 юних художники пройшли відбірковий етап та зустрілись у Шевченковому аби довершити свою майстерність, здобути художнього досвіду та вдосконалити свій мистецький талант.blank

До презентованого мистецького альманаху увійшли роботи переможців та учасників конкурсу. За багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність та піднесення іміджу Черкащини на всеукраїнському рівні перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко та заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Катерина Коваленко відзначили подяками викладачів, учні яких стали переможцями мальовничого конкурсу.

blank

Відзначимо, обласний конкурс з образотворчого мистецтва для обдарованої молоді Шевченківський пленер «Тараса пензлі оживають» відбувається за підтримки Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації. Організатором заходу є Черкаська обласна громадська організація «Світовид».

blank

За інформацією Черкаської ОДА.