Майбутнє вже сьогодні живе серед нас. У новаторських ідеях, які знаходять своє відображення в провідних технологіях та виробництві, у сміливих неординарних проектах, які буквально перевертають традиційне уявлення,  а найголовніше – в людях з прогресивним мисленням, які  відкривають світу нові унікальні двері абсолютно іншої якості і комфорту життя.

Одним з таких осередків  сучасних ідей і технологій є «Броварський завод комунального устаткування» (БЗКУ), який за понад сто років роботи на сьогодні є лідером на ринку промислових котлів водогрійного типу та першим в Україні за кількістю виробленої  продукції, що успішно конкурує, як на вітчизняному ринку, так і за її межами.

На ринку України «Броварський завод комунального устаткування» представляє ТОВ «Навітас», яке є стратегічним партнером та ексклюзивним представником заводу. Компанія Навітас забезпечує реалізацію типових рішень в теплопостачанні та теплоенергетиці на базі обладнання заводу, постачає обладнання та здійснює всі контакти із замовниками заводу задля забезпечення ефективного використання обладнання БЗКУ. Також є офіційним представником провідних світових виробників теплопостачального обладнання в Україні, пропонуючи споживачам технології майбутнього, в буквальному розумінні цього слова.

Директор ТОВ «Навітас» Олексій Ткаченко зазначає, що сьогодні  стає реальністю те, про що вчора ми лише мріяли:

–  Ринок провідних технологій, особливо у сферах енергоефективності, економії та  раціонального використання ресурсів, стрімко розвивається  та набирає обертів. Люди зрозуміли, що впровадження сучасних теплопостачальних технологій приносить реальний результат – забезпечує високі показники корисної дії  та фінансову  користь, зберігаючи кошти.  Варто зазначити, що останній аспект вкрай важливий в контексті істотних тарифів на енергоносії, – говорить Олексій Вікторович.

Водночас додає, що в Черкасах та області вже є успішні приклади втілення подібних проектів, зокрема, завдяки зусиллям та сприянню ТОВ «Навітас», як серед промислових, комерційних, комунальних установ, так і приватних власників. Прикладом таких проектів є: виробництво та поставка пелетної Котельні Установки Модульної (КУМ) потужністю 1200 кВт для Черкасиелеватормаш (Черкаси), газової котельні КУМ 300 кВт для Спорткомплексу (Черкаський район), газової та твердопаливної котельної КУМ 3300 кВт для Кам’янського Комунального підприємства теплових мереж, та модернізація котла КВГМ 20 (23 Мвт) із встановленням італійського пальника для Сміла Енергоінвест, і цей список можна продовжувати.

З метою продовження такої тривалої та ефективної співпраці з нашим містом  сьогодні Олексій Ткаченко у залі засідань Черкаської міської ради для керівників підприємств та директорів департаментів презентував  результати роботи компанії та продукцію «Броварського заводу комунального устаткування», яка з року в рік отримує найвищі сертифікати якості за міжнародною класифікацією та якість якої підтверджуються отриманим заводом Сертифікатом ISO 9001, та гідно несе звання виробника №1 на ринку 2017 року промислових котлів водогрійного типу.

– Черкаси – місто яке стрімко розвивається, динамічне, відкрите до нових технологій і цікавих проектів. Тут живуть і працюють люди, які готові йти в ногу з часом, впроваджуючи прогресивні ефективні рішення в теплопостачанні та теплоенергетиці. З такими нам – точно по дорозі. Спільно з нашими партнерами ми здатні відкрити двері у світ ефективних технологій та готові до співпраці, – акцентував директор ТОВ «Навітас».