Днями в кінотеатрі “Україна” відбувся показ документального фільму, присвяченого подвигу лейтенанта Володимира Мукана, який загинув у квітні 2023 року, захищаючи Україну від російського вторгнення. Про це інформують на сторінці кінотеатру у соцмережі.

Стрічку під назвою “Журналіст у формі” створили військовослужбовці продакшн-студії “ТРО-Медіа” Командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Фільм розповідає про життя та бойовий шлях Володимира Мукана, який до війни працював журналістом, був активним громадським діячем, учасником Євромайдану, одним із організаторів фестивалю ретро-автомобілів .

З початком повномасштабного вторгнення він без вагань пішов на фронт, щоб захищати рідну землю.

У стрічці зібрані зворушливі спогади про Володимира від його друзів, побратимів та рідних. Глядачі також можуть побачити хроніку бойових дій на Бахмутському напрямку, де загинув офіцер, а також розповіді про його активну громадянську позицію та захоплення ретро-автомобілями.

Фільм “Журналіст у формі” – це не лише данина пам’яті Володимиру Мукану, а й заклик до всіх українців не здаватися, боротися за свою свободу та незалежність. Ім’ям героя названа одна з вулиць Черкас, а його подвиг надихає нове покоління українських захисників. Картина – не просто чергова стрічка про війну. Це розповідь про людину, яка жила повноцінним життям, але в один момент змушена була взяти до рук зброю, щоб захищати свою Батьківщину. Це історія про справжню мужність, самовідданість та любов до України.

Після показу директор кінотеатру «України» Артур Акопян та керівництво 156 окремого батальйону 118 окремої бригади ТрО підписали меморандум про співпрацю.