Харчуку Івану Антоновичу з Черкас 13 вересня виповнилося 100 років. На гостину до ювіляра завітав і заступник міського голови Юрій Ботнар разом із представниками департаменту соціальної політики та територіального центру надання соціальних послуг.

«Бадьорий та привітний учасник ІІ Світової війни, він сам наче втілення духу міста, – каже після спілкування з іменинником Юрій Ботнар. – Ми не лише шануємо вік, а й переймаємо досвід старших містян, які розбудовували Черкаси. Це видно просто з вікон його квартири – новий міський пляж Митницький, практично заново збудована вулиця Героїв Дніпра з дорогою, тротуаром і освітленням. Попри те, що роботи з відновлення й розвитку перлини на Дніпрі ще багато, ми не зупинятимемось і передамо цей обов`язок наступному поколінню».

Як розповідають у департаменті соціальної політики, Іван Харчук народився в селі на Житомирщині. У період Другої світової війні брав активну участь у визволенні нашої держави. У 28 років Іван Антонович – одружився. У чоловіка троє дітей – 2 доньок та син.

«Іван Антонович – чудовий мотиватор, попри свій вкрай поважний вік зранку робить гімнастичні вправи, багато гуляє і займається з гантелями, – додає заступник міського голови. – Від імені всієї міської громади бажаємо ювіляру ще багато щасливих років життя!».