11 серпня 2020 року на засіданні виконкому за ініціативи свободівців у Черкасах продовжили термін подачі документів на премію учасникам бойових дій до Дня Незалежності. Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної організації ВО “Свобода”.

«Через упровадження карантину, надання грошової винагороди продовжать до 31 жовтня. Це щорічна премія до Дня Незалежності в розмірі 1 тисячі гривень, яку автоматично перераховували на банківські рахунки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, які зареєстровані та проживають в Черкасах, а також перебувають на обліку в департаменті соціальної політики (в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги)», – зазначає директор департаменту соціальної політики, свободівець Олег Гудзенко.

Призначення грошової винагороди «Бійцям-добровольцям» здійснюється на підставі особистої заяви на ім’я директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради та таких документів:
– копія паспорта;
– копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ІПН);
– копія посвідчення «Бійця-добровольця», виданого Черкаською обласною радою.

Нагадаємо, що ще в 2015 році Черкаська міська рада одна з перших в Україні ухвалила комплексну програму підтримки учасників АТО та членів їх родин – мешканців міста Черкаси авторства фракції «Всеукраїнське об’єднання «Свобода». Програма успішно себе зарекомендувала, і її продовжили на наступні роки. Цього ж року до неї додали і винагороду захисникам з нагоди Дня Незалежності.