Завершилася реконструкція дворового освітлення на вулиці Нарбутівська 185 та 187 в Черкасах. Повідомляють у КП «Міськсвітло».

Під час відновлення було додатково встановлено 1 металеву, оцинковану опору, що покращило освітлення двору. 9 світильники ДРЛ-250 замінено на 11 світодіодних LED-світильників потіжністю по 40 Вт.

«Це вже не перший двір у якому ми оновили дворове освітлення. Саме така заміна розжарювальних ламп на світодіодні LED-світильники дає можливість заощаджувати кошти з міського бюджету на енергоспоживанні. Адже за 5 років освітлення LED-світильниками у цьому дворі буде зекономлено: 70 000 гривень. Також світодіоди забезпечать рівномірне освітлення двору та тротуарів, що є немало важливо. Ми робимо усе для того, щоб наше місто сіяло яскравіше та стало #місто_щастя», – говорить заступник директора КП «Міськсвітло» Павло Собко.

Нині триває реконструкція вулиці Кобзарської. Відбувається переобладнання дворового освітлення за такими адресами: вул. Волкова 75 та вул. Героїв Дніпра 43,45,47,49,51.