Громада міста неодноразово піднімала питання щодо реалізації велопрограми в Черкасах та створення велосипедної інфраструктури, зокрема, обладнання  велопарковок та велодоріжок. Але час невпинно йде, а велоінфраструктура так і не з’явилася, пише “Вичерпно”.

Наразі чимало містян використовують екологічно чистий транспорт – велосипеди, однак пересування таким видом транспорту часто перетворюється на екстремальну пригоду.

У міського голови Черкас наразі є всі необхідні умови для виконання своєї передвиборної обіцянки, оскільки навіть на центральному рівні внесені зміни в державні будівельні норми вулиць, доріг та населених пунктів щодо обов’язкового проектування велосипедних доріжок і смуг під час нового будівництва та реконструкції доріг, — вважає виконавчий директор ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Євгеній Глєбов.

 За його словами, відповідна норма міститься у новому ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів» та вступає в силу з 1 вересня цього року.

– Я переконаний, що для добрих справ, для комфорту громадян та рідних нам людей не потрібні петиції або якісь там програми, потрібно просто працювати самовіддано на користь громадян. Популізм та непрофесійність мають відійти в минуле, — зазначив він.