Літній відпочинок для дітей – це не лише час для відпочинку й розваг, але й можливість для їхнього розвитку, пізнання нового та створення незабутніх спогадів. У Черкасах усі школярі, які зараз перебувають у місті, мають можливість насолоджуватися літніми радощами протягом усього сезону. Адже, у період з 5 червня до 25 серпня у середмісті працюватиме табір відпочинку з денним перебуванням дітей «Планета дитинства». Повідомили у департаменті гуманітарної політики.

У цьому таборі дозвілля дітей організовують учителі Черкаської гімназії № 9, які є досвідченими та професійними фахівцями. Також кваліфіковані спеціалісти (педагоги, викладачі, тренери) будуть проводити спортивні заняття та інтерактивні ігри на свіжому повітрі, квести, вікторини, майстер-класи, екскурсії і ще багато цікавого.

Головна мета табору «Планета дитинства» – забезпечити дітей можливостями розвиватися в різних напрямах, отримувати нові знання та насолоджуватися якісним відпочинком.

«Важливо, щоб літній відпочинок для школярів був насамперед безпечним та сприятливим для їхнього здоров’я й добробуту. Для цього необхідно забезпечувати відповідний нагляд, дотримуватися правил безпеки й піклуватися про фізичну активність та здорову харчову поведінку. Це все сприятиме здоров’ю, розвитку та загальному самопочуттю наших дітей»,- зазначає заступниця міського голови Aнастасія Чубіна.