Департамент охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради організував до Всесвітнього дня боротьби з інсультом у торгівельних закладах Черкас  соціальний інформаційно-профілактичний захід «Дізнайся про ризики інсульту». Як розповіли в КНП «Черкаський міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики та здоров’я», основною метою  заходу було  привернення уваги людей до таких поширених факторів ризику інсульту, як підвищений тиск, вплив  шкідливих звичок, способу життя на розвиток хвороби.  А також – розповсюдження  інформації про ознаки інсульту, способи профілактики та запобігання цього захворювання.

У  рамках акції медичні працівники усім  охочим вимірювали артеріальний тиск та роздавали  інформаційні матеріали «Як запобігти інсульту», «Основні ризики інсульту», «Інсульт легше попередити», «Життя без шкідливих звичок».

 Також у межах цього заходу відвідувачі мали змогу отримати консультації  профільних фахівців щодо стану здоров’я, факторів виникнення інсульту, перших його ознак та профілактики.