19 січня рятувальники вперше долучилися до уроків з Основ здоров’я онлайн. До проведення таких уроків співробітники ДСНС залучили загальноосвітній навчальний заклад № імені Юрія Іллєнка. Рятувальники, перебуваючи в навчальному закладі та використовуючи комп’ютерні технології, донесли до учнів молодших класів основні правила безпеки. Інформують у пресслужбі Управління.


На початку фахівці Служби порятунку розповіли дітям про небезпеку, яку несе в собі вогонь, наголосили на найхарактерніших небезпеках, котрі підстерігають у побуті, згадали правила пожежної безпеки та дії при виникненні пожежі.

Детально рятувальники зупинилися на темі перебування людей на кризі, продемонстрували навчальний фільм та навели дітям приклади небезпечних подій. Лише з початку 2021 року в області виникло 5 таких подій під час яких 1 людина загинула, ще 5 вдалося врятувати. Останній такий випадок стався у Черкасах, коли під кригу провалилися два підлітки. Завдяки дорослим, які опинилися поруч їх вдалося врятувати.

По закінченню діти задавали питання, які їх найбільше цікавили. Керівництво закладу схвально віднеслося до нових методів Рятувальної служби і запропонували такі заходи проводити частіше.