Обвинувальний акт щодо підприємця, який ремонтував обласний протитуберкульозний диспансер в Геронимівці, погоджено і направлено до суду для розгляду по суті, пише сайт 18000.

Як інформують в прокуратурі області, директор підприємства спільно з пособником складав і видав завідомо неправдиві офіційні документи та привласнив коштами на загальну суму 962 тис. грн., які були виділені на ремонт одного з черкаських лікувальних закладів.

Службовій особі інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України, його пособнику – ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 366 КК України.

Зазначимо, що йдеться про ПП “Виробничо-будівельна фірма “Черкаси”. Саме вона без тендеру отримала підряд на 961,6 тисяч гривень.

Як повідомлялося раніше, робота мала бути завершена фактично за місяць. Текст самого договору і тендерна документація на порталі не оприлюднені. Уже в грудні минулого року вся сума була перерахована підряднику двома платежами, також були підписані акти виконаних робіт.

26 грудня 2018 року черкаська поліція відкрила кримінальне провадження. Згідно з матеріалами слідства, працівники УЗЕ виявили, що роботи на об’єкті фактично не виконані. Поліція стверджує, що відбулася змова між директором закладу, директором підприємства-підрядника та працівником технагляду. Вони привласнили кошти через здійснення безтоварних операцій та переведення грошових коштів у готівку.

Зазначимо, що директором ПП “Виробничо-будівельна фірма “Черкаси” є Олександр Кравцов, а засновником і бенефіціаром – Олександр Кіфін.