Днями голови та секретарі комітетів самоорганізації населення міста Черкаси відвідали другу робочу зустріч у рамках проекту «Безпечна громада – спільна відповідальність». Він, нагадаємо, покликаний посилити рівень довіри населення до патрульної та дільничної поліції та підвищити знання черкасців про роль, права та обов’язки поліції.

Зазначений проект реалізовує благодійна організація «Від серця до серця» у партнерстві з поліцією та Черкаською міською радою за фінансової підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади».

Тоді для них відбувся міні-тренінг, який був побудований на засадах партнерства та діалогу. Керівники КСНів спільно з старшим інспектором із особливих доручень відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУ НП в Черкаській області Коломійцем С.В. розібрали низку життєвих ситуацій, з якими доводилось зіштовхуватися у процесі роботи та визначали шляхи їх вирішення.

Водночас, додамо, що незабаром завершиться збір анкет, що покликаний надати оцінку роботі поліції та покращити її. Жителів міста запрошують долучитись до опитування. У липні розпочнуться просвітницькі заходи в мікрорайонах міста, які відбуватимуться на базі приміщень комітетів самоорганізації населення та безпосередньо в дворах багатоповерхових будинків.