Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 15 (замах на злочин), ч.2 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального Кодексу України.

Встановлено, що троє мешканців міста Полтава, перебуваючи на автомобільній стоянці поблизу магазину «Епіцентр» в місті Черкаси, за попередньою змовою групою осіб, прорізали колесо автомобіля та дочекались моменту коли власник повернеться з магазину і почне демонтувати пробите колесо, відкрито заволоділи особистим майном чоловіка, а саме грошовими коштами в сумі 6500 гривень, посвідченням водія, документами на автомобіль та ключами від квартири.

Проте зловмисники намагаючись втекти з місця події були помічені потерпілим та виявлені працівниками поліції. На даний час їх затримано в порядку ст. 208 КПК України, обрано запобіжні заходи та оголошено про підозри.

Довідково: за вчинене кримінальне правопорушення особам загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до шести років.

За інформацією Черкаської міської прокуратури.