14 листопада у Черкасах проведуть фінал профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Ліга професій» серед дітей старшого шкільного віку. Змагання розпочнуться о 14:00 за адресою: м. Черкаси, вул. О. Панченка, 13, ДНЗ «Черкаський професійний ліцей».

Про це під час ранкової наради у Черкаській міськраді повідомила директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак.

«Нещодавно у Черкасах відбувся півфінал заходу, у якому учні черкаських шкіл показали гарні знання та креативність, а перемогу здобула команда «Рубікон» школи №25. У фіналі візьмуть участь школи-переможці з різних регіонів області. Черкаська школа №25 на змаганнях представлятиме професії рятувальника і поліцейського. Тому я хочу запросити на захід учнів, які хочуть ознайомитися зі світом професій і цікаво провести час», – зазначила Оксана Щербак.

«Такі заходи дуже важливі, адже завдяки ним учні можуть зорієнтуватися у світі професій і обрати собі ту, яка до душі», – зауважив заступник міського голови Юрій Ботнар.