Такий культурно-мистецький проект в сфері обміну музичними культурами України та Японії відбувся в рамках співпраці міської влади Черкас з Посольством Японії в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Як розповів Другий Секретар Посольства Японії в Україні Хопіно Юічі, Черкаси перше місто в Україні, куди з концертом завітав музикант Оно Кейшьо, який виконує рок-музику на традиційному японському інструменті шямісен під акомпанемент роялю.

Наступним і завершальним містом, де виступить Оно Койшьо, стане Київ.

Почесний гість подякував керівництву міста та всім містянам, які завітали на концерт, за гостинний прийом та приязну атмосферу, а також висловив сподівання, що часточка японської культури та мистецтва лишиться в серцях присутніх.

blank

Цьогоріч наприкінці травня Черкаси відвідав Другий Секретар Посольства Японії в Україні Хошіно Юічі. Під час зустрічі з міським головою та його заступниками пан Секретар відзначив надзвичайну красу нашого міста, особливо в частині зелених насаджень, порівнявши його зі своїм рідним містом, яке носить титул «лісової столиці» Японії.

Міський голова висловив щиру подяку Посольству Японії в Україні за надану можливість Черкасам взяти участь у проекті «Висадження сакур». Завдяки цьому у місті в Долині Троянд з’явилася ще одна роздинка, яка символізує дружбу між японським та українським народами, – алея сакур

blank

Також гості з Японії прочитали лекцію в Першій міській гімназії та ознайомили учнів з програмами стажування в Японії.