У Черкасах патрульні діставали зброю аби вгамувати собаку та затримати двох можливих грабіжників. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Черкащини.

Учора, 23 жовтня, близько 23:00 год, на лінію “102” надійшло повідомлення від 48-річного іноземця про те, що на нього в парку по вулиці 30-річчя Перемоги напали невідомі з собакою і викрали барсетку з документами.

Менш ніж за 15 хвилин, в районі скоєння злочину, поліцейські помітили чоловіків схожих за орієнтуванням.

“Коли ми намагалися їх затримати, на нас кинулася собака. Тоді довелося діставати зброю, бо була пряма загроза нашому життю. На щастя, пса вгамували”, – розповідають поліцейські роти № 4.

Дані затриманих встановили. Це місцеві мешканці 1987 та 1988 років народження. Викрадені речі, які дорогою зловмисники викинули – барсетку з документами слідчі вилучили, як речові докази. Також, на місці потерпілий впізнав своїх кривдників.

Зараз деталі встановлюють працівники слідчого відділу ГУНП в Черкаській області.

У Черкасах патрульні діставали зброю аби вгамувати собаку та затримати двох можливих грабіжників

У Черкасах патрульні діставали зброю аби вгамувати собаку та затримати двох можливих грабіжників Працівники патрульної поліції затримали двох осіб, які ймовірно напали на місцевого мешканця і пограбували його.Учора, 23 жовтня, близько 23:00 год, на лінію "102" надійшло повідомлення від 48-річного іноземця про те, що на нього в парку по вулиці 30-річчя Перемоги напали невідомі з собакою і викрали барсетку з документами.Менш ніж за 15 хвилин, в районі скоєння злочину, поліцейські помітили чоловіків схожих за орієнтуванням. “Коли ми намагалися їх затримати, на нас кинулася собака. Тоді довелося діставати зброю, бо була пряма загроза нашому життю. На щастя, пса вгамували”, – розповідають поліцейські роти № 4.Дані затриманих встановили. Це місцеві мешканці 1987 та 1988 років народження. Викрадені речі, які дорогою зловмисники викинули – барсетку з документами слідчі вилучили, як речові докази. Також, на місці потерпілий впізнав своїх кривдників. Зараз деталі встановлюють працівники слідчого відділу ГУНП в Черкаській області.

Geplaatst door Патрульна поліція Черкаської області op Woensdag 24 oktober 2018