У Черкасах водій проїхав на червоний та ледь не вдарив поліцейський “Пріус”, повідомляють у прес-службі патрульної поліції Черкащини.

Перехрестя вулиць Смілянської та Оборонної – тут черкаські водії полюбляють пролітати на червоний сигнал світлофору. Але найцікавішим є те, що такі порушники мало визнають свою провину, навпаки – обурюються, що інспектори їм вказують про їхнє “глупство” на дорозі та виносять постанови зі штрафами.

7 липня зневага до Правил дорожнього руху ледь не переросла в ДТП. Водій автомобіля Toyota Rav-4 вирішив “проскочити” на світлофорі, коли той горів червоним і мало не вдарив службовий автомобіль поліцейських.
Порушника зупинили. 

Після профілактичної бесіди, йому загрожував штраф від 425 гривень, але під час спілкування виявилось, що кермувальник нетверезий. 

Результат огляду на приладі Драгер – 1, 7 проміле алкоголю в крові, з чим водій погодився у присутності свідків.
Щодо водія складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 та ч. 4 ст. 122 та винесено постанову за ч. 2 ст. 122. Також, автомобіль порушника евакуювали на арештмайданчик, бо той був припаркований з порушенням ПДР