З початку повномасштабного вторгнення в Україну міські дошкільні навчальні заклади тимчасово призупинили свою роботу. Проте, враховуючи, що в місті стабільно контрольована ситуація, було прийнято рішення поступово відкривати частину садочків. Так, майже за два місяці свої двері для малеч відчинили вже 23 ДНЗ. Наразі в них сформовано 105 груп, в яких перебуває більше 1000 дітей, з яких 53 з числа внутрішньо переміщених, інформує гуманітарний департамент.

blank
Нагадаємо, що режим роботи садочків з 8:00 до 17:00, до закладів приймають діток, батьки яких працюють на підприємствах критичної інфраструктури. Також номери садочків та адреси не розголошуємо з міркувань безпеки, тому прохання до батьків звертатись до своїх вихователів та уточнювати, чи їхній садок працює або до якого їм можна записатись.

«Ми розуміємо, що працюючим батькам конче необхідні садочки. Адже стабільна робота критичної інфраструктури вкрай необхідна, а без дошкільних навчальних закладів частина працівників не може вийти на роботу, бо не має з ким залишити вдома малечу. Тому ми знайшли можливість відкрити такі заклади, де діти будуть передусім у безпеці. Зараз наше завдання забезпечити можливість відвідувати садочки всім дітям, чиї батьки відповідають за стабільну роботу нашого міста та області», – відзначила профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна.