У черкаських магазинах заборонять продаж алкоголю. Про це у відеозверненні повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.
«Зараз об‘їжджаю місто. Ми готуємось до оборони. У країні війна, тому маємо бути готовими до всього. Прийняли рішення заборонити продаж алкоголю у такий час», – сказав Бондаренко.
Згодом він виставив у “Фейсбук” підписане розпорядження.
“Заборона діятиме від сьогодні (1 березня) та на весь період воєнного стану. Прошу всіх із розумінням поставитися до такого рішення – ми прийняли його для підсилення громадського порядку і безпеки нашому місті. Сьогодні, перш за все, маємо думати про оборону нашої країни та Черкас”, – зазначив Бондаренко.
КОМЕНТАРІ