У Черкасах в мікрорайоні “Митниця” застрелили чоловіка. Його тіло було виявлене близько 23-ї години в автомобілі по вулиці Гагаріна, 77. Відкрито кримінальне провадження.

У коментарі “18000” речниця патрульної поліції Зоя Вовк повідомила, що вночі до правоохоронців надійшов виклик, що в дворі будинку по вулиці Гагаріна, в салоні авто знаходиться чоловік без ознак життя.

По прибуттю на місце поліція констатувала, що в чоловіка 1982-го року народження ймовірно вогнепальне поранення. Медики, що були викликані на місце, констатували смерть.

Речник ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко повідомив, що тіло з вогнепальним пораненням було виявлено близько 23-ї години. Відкрито кримінальне провадження. Поліція оголосила план перехоплення “Сирена”.

Як вдалося з’ясувати виданню, чоловіка на ім’я Андрій Заканич, було вбито пострілом із пістолета. Підприємець з таким іменем дійсно зареєстрований в Черкасах. Згідно з інформацією з реєстру, його основний рід діяльності – оброблення даних і розміщення інформації на веб-вузлах.