Усього за 10 хвилин надали повторне свідоцтво про народження заступнику міністра юстиції Іванні Смачило у Черкасах. Це поки що рекордний час видачі подібного документу в Україні. Це відбулося під час тестування роботи нового офісу Open Space у Черкаському ДРАЦС (Палаці одружень). Про це інформує “Про головне”.

Тепер у Черкасах у сучасному офісі черкащани зможуть швидко і без черг отримати 12 послуг, які надають відділи ДРАЦС. Тут надаватимуть такі послуги:

державна реєстрація народження;
видача повторного свідоцтва про народження;
видача повторного свідоцтва про шлюб;
видача повторного свідоцтва про розірвання шлюбу;
видача повторного свідоцтва про зміну імені;
видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження;
видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб;
видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про розірвання шлюбу;
видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про зміну імені;
подача заяви про державну реєстрацію шлюбу;
подача заяви про державну реєстрацію розірвання шлюбу;
подача заяви про державну реєстрацію зміни імені.
На відкриття сучасного офісу європейського зразка Open Space у Черкасах завітали заступник міністра юстиції України Іванна Смачило, начальник управління державної реєстрації актів цивільного стану департаменту державної реєстрації та нотаріату Мін’юсту Ірина Дубиківська, міський голова м.Черкаси Анатолій Бондаренко, депутати Черкаської міської ради Юрій Тренкін та Роман Діскант, заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко, начальник головного територіального управління юстиції у м.Києві Станіслав Куценко, начальник головного територіального управління юстиції у Кировоградській області Вадим Гуцул.

– Міністерство юстиції надає багато державних послуг. І головний наш принцип, що ця взаємодія державного органу і громадян має будуватися фундаментально на правилі, що головний у цих відносинах – це громадянин. І наша команда усвідомлює, що при наданні державних послуг ми працюємо для громадян. Свідченням цього стало відкриття таких відкритих офісів, просторів, де людина може швидко і якісно отримати державну послугу. Тут від моменту подання заяви до видачі документа не повинно пройти більше 10-15 хвилин, – зазначила Іванна Смачило.

За її словами, Черкаський Open Space – вже 22-й в Україні, і їхня кількість ще буде збільшуватися.

– Мені надзвичайно приємно бути тут разом з вами і констатувати, що ті справи, які ми починали декілька років тому, втілюються, продовжуються і доходять до свого завершення. Я радий, що нам вдалося зробити якісний ремонт у цьому приміщенні. Але прикрасити будівлю можна по-різному. Напевне, найкраща прикраса – це той колектив, який тут буде працювати. Це ті працівники, які щоденно дбають про добробут кожного черкащанина, кожного українця, які хочуть бути ближчими до людей і надавати послуги якісніше, – зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.

Після урочистої частини присутні мали змогу протестувати роботу нового офісу. Заступник міністра на Іванна Смачило на собі випробувала швидкість та якість обслуговування у Open Space. Повторне свідоцтво про народження їй видали за 10 хвилин.