За процесуального керівництва прокуратури Черкаської області повідомлено про підозру трьом членам організованої групи за фактом незаконного придбання, зберігання, транспортування з метою збуту, а також систематичного збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв жителям Черкащини (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204 КК України).

За версією слідства, члени злочинного угруповання, до складу якого входило троє жителів м. Черкаси, в період часу з серпня 2018 року до листопада 2019 року організували придбання незаконно виготовлених алкогольних напоїв, їх перевезення і зберігання в одному із гаражних приміщень в м. Черкаси з метою подальшого збуту.

У ході проведення обшуків за місцем зберігання незаконно виготовлених алкогольних напоїв, а також за місцем проживання 2 членів організованої групи та в автомобілі, яким вони користувалися, виявлено та вилучено близько 1000 л незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

Вказане кримінальне провадження розслідує СУ ГУНП в Черкаській області.

Нагадаємо, відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області.