Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що 24 – річний зловмисник, знаходячись в приміщенні магазину «Буревісник», в м. Черкаси, за раптово виниклим умислом на відкрите заволодіння чужого майна, умисно, усвідомлюючи характер своїх протиправних дій та діючи з корисливих мотивів заволодів з прилавку магазину скринькою для збору пожертв з грошовими коштами в сумі понад 1 тисячі гривень, яка належить благодійній організації «Благодійний фонд «Делікат».

В подальшому дії викрадача були помічені охоронцем магазину та останній почав тікати,  викинувши при цьому скриньку з грошовими коштами.

На підставі зібраних доказів зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України та проводяться необхідні слідчі дії для встановлення об’єктивної істини у справі.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 120 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 4 років.

Повідомляє Черкаська місцева прокуратура.