Збереження 100%-го алгоритму перерахування коштів на поточний рахунок Товариства та повні розрахунки з ОРЕ дозволять виплатити працівникам ПАТ “Черкасиобленерго” заробітну плату за вересень на початку наступного тижня та своєчасно розрахуватись за першу половину жовтня. Повідомляють у прес-службі товариства.

Для цього ПАТ “Черкасиобленерго” закумулювало кошти та провело повний розрахунок з ОРЕ за вересень у розмірі 121 млн грн., оскільки для 100%-го алгоритму Товариство не повинно мати простроченої заборгованості перед ДП “Енергоринок”.

– На сьогодні ми закумулювали достатньо коштів на рахунку для виконання умов Колективного договору і виплати заробітної плати. Але для того, щоб в подальшому наша компанія могла стабільно функціонувати, потрібно провести 100% розрахунки з ОРЕ, що і було зроблено нашими фахівцями до кінця дня. Всі відповідні документи для виплати заробітних плат сформовані. Керівництво доклало максимальних зусиль, щоб вже у понеділок-вівторок наші працівники отримали кошти за вересень, і в жовтні не виникало затримок з виплатою авансу. Сподіваюся на розуміння і дякую працівникам Товариства за роботу, – сказав голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук.

09 жовтня 2018 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання, на якому буде розглянуто питання подальшого 100%-го алгоритму перерахування отриманих коштів за електроенергію на поточний рахунок Товариства.

– Кошти від ПАТ “Азот” о 18:05 надійшли в повному обсязі. Цьому передувало ряд вжитих заходів з боку керівництва ПАТ “Черкасиобленерго”, зокрема було обмежено електропостачання по одній із ліній 110 кВ та проведено підготовчі роботи для відключення другого етапу. На даний час, завдяки оперативній роботі працівників РЕМ по збору коштів забезпечено повний розрахунок з ДП “Енергоринок” та закумульовано понад половини фонду для виплати заробітньоі плати за вересень. Залишок необхідних коштів буде зібрано протягом перших днів наступного тижня, – проінформував заступник директора комерційного Руслан Самойленко