Тимчасово призупинили освітній процес у Черкаській загальноосвітній школі №8. Усе для того, щоб з’ясувати обставини та причини масового отруєння дітей.

Таке рішення терміново прийняло зранку, 8 травня, керівництво навчального закладу, зазначено на сайті Черкаської міськради.

Призупинення навчання пов’язане із надзвичайною подією, що трапилась сьогодні під час лінійки.

У повідомленні говориться, що усіх школярів миттєво госпіталізували до лікарні, один із них перебуває в реанімації в тяжкому стані.

Як повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, нині лікарі та інші фахівці встановлюють причини такої реакції дитячих організмів.

“Немає підстав нарікати на споживання якихось шкільних страв. Оскільки діти, щойно прийшли з дому, і нічого не їли у шкільній їдальні”, – запевнив чиновник.

Також Воронов проінформував, що у школі не відбувалось жодних ремонтів чи фарбувань, які могли б спровокувати виділення різких запахів чи шкідливих речовин.

Між тим на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” міський голова Анатолій Бондаренко звернувся з проханням до всіх черкащан, особливо користувачів соцмереж, утриматись від нагнітання  паніки та поширення неправдивих чуток:

“Ситуація дійсно неприємна, але вона постійно перебуває під контролем відповідних служб, в тому числі й міської влади. Всі висновки – що і за яких обставин сталося, ми обов’язково дізнаємося та повідомимо про це громаду. Всі служби, від яких залежить оперативне вирішення ситуації, працюють, дітки, яким стало погано, наразі проходять комплексні обстеження для встановлення діагнозу та причин погіршення стану здоров’я. Щодо детальної інформації про стан здоров’я дітей, яка зараз активно поширюється – вважаю її неетичною та неможливою для розповсюдження без згоди батьків”.