У Черкаському обласному художньому музеї відбулось офіційне відкриття благодійної виставки одного з найвідоміших митців в історії людства Огюста Родена. Великий скульптурний проект «Передчуття майбутнього» поєднує мистецтво французького імпресіонізму з новітніми технологіями доповненої реальності.
Творчість Огюста Родена – синтез реалізму з новаторством. Саме цей принцип закладено в основу виставки, де поряд зі славетними скульптурами великого майстра, таких як «Мислитель», будуть представлені роботи сучасних художників з використанням цифрових медіа. «Передчуття майбутнього» має створити простір для дискусії щодо ролі творів мистецтва та змінення їхнього сприйняття у часи технологічної революції, яку зараз переживає наш світ. Це саме той випадок, коли на виставці в музеї Вам знадобляться Ваші гаджети, щоб побачити доповнену реальність, створену спільно з сучасними художниками.

blank

У проекті беруть участь митці – Віктор Сидоренко, Роман Мінін, Юлія Беляєва, Олег Тістол, Микола Маценко, Сергій Шауліс. Твори Родена, що завжди збирають черги у кращих музеях світу, для експозиції надані з колекції Ігоря Воронова – однієї з найбільших колекцій модерністського мистецтва у Східній Європі.
В Черкасах вони експонуються вперше.
Організатор виставки: Фонд гуманітарного розвитку України, громадянська платформа #SOSмайбутнє. Кошти, зібрані під час проекту, будуть направлені на підтримку Черкаської дитячої художньої школи імені Данила Нарбута.
Виставка триватиме до 17 грудня 2018 року.

blank

Вартість квитка: повна вартість – 40 гривень, для студентів та пенсіонерів – 10 гривень, школярів – 5 грн. Безкоштовний вхід (за наявності посвідчень) для: дітей до 6 років, людей з інвалідністю (1,2 групи), багатодітних родин, військовослужбовців, учасників бойових дій, АТО, членів родин загиблих ветеранів війни та Небесної Сотні, працівників музеїв та членів Спілки художників України.За інформацією Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації