6 листопада 2019 року на базі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля відбувся огляд готовності сил та засобів мобільної оперативної групи спеціалізованих служб цивільного захисту області щодо забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації на найважливіших об’єктах інфраструктури області у зимовий період 2019-2020 років. ПАТ «Черкасиобленерго» було представлено оперативно-виїзною бригадою відокремленого структурного підрозділу «Черкаський міський район електричних мереж».

Заступник начальника оперативно-диспетчерської служби Черкаського міського РЕМ Микола Польовий доповів голові Черкаської обласної державної адміністрації Роману Боднару про можливості ОВБ та відзвітував про готовність оперативного реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій в електромережах Черкаської області.

blank

– Наше Товариство завжди сумлінно готується до осінньо-зимового періоду. Ми усвідомлюємо, яка відповідальність на нас покладена, тому робимо усе можливе для того, щоб наш персонал був підготовлений до будь-яких надзвичайних ситуацій в електромережах та їх оперативної ліквідації. Наша мета – забезпечення надійного та безперебійного електропостачання споживачів. Тож з впевненістю можемо стверджувати, що персонал Товариства до зимового періоду стовідсотково готовий, – резюмував заступник начальника оперативно-диспетчерської служби Черкаського міського РЕМ Микола Польовий.

blank