blank

У Черкаському центрі комплектування та соціальної підтримки прокоментували конфлікт, який трапився на вулиці Різдвяній. Працівники територіального центру діяли в межах чинного законодавства, розповів Суспільному тимчасовий виконувач обов’язків заступника начальника обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Левченко.

Як зазначив Володимир Левченко, працівники територіального центру здійснювали заходи оповіщення військовозобов’язаних.

“Власне в тому районі під час оповіщення побачили чоловіків, які відповідають під категорію військовозобов’язаних і підійшли до них з метою перевірки військово-облікових документів. В одного вони встигли перевірити військово-облікові документи, але їм ще не надійшла відповідь від оператора, який надає нам інформацію що з людиною. І розпочався вже словесний конфлікт, який потім перейшов в більш серйозні наміри”.
Працівники територіального центру діяли в межах чинного законодавства, не порушуючи його, зазначив Володимир Левченко.

“Вони трималися, не дивлячись на провокації цивільних громадян, які переходили всі нормальні етичні межі. Тож якщо є якісь чинники, які вказуватимуть на порушення правил військового обліку, вони, звісно, будуть враховані під час складання адміністративних матеріалів”.

За словами Володимира Левченка, один з працівників ТЦК та СП — ветеран, учасник бойових дій.

“Він пройшов військові дії на Харківщині, на Запорізькому напрямку. Зараз за станом здоров’я проходить військову службу в територіальному центрі”.

Нагадаємо, у Черкасах на вулиці Різдвяній 26 травня трапився конфлікт між працівниками ТЦК та СП й чоловіками. За декілька годин причетних до суперечки затримали. Це — троє чоловіків віком 48, 38 та 49 років, а також 45-річна жінка.