Фінансові порушення на загальну суму 500 тис грн виявили фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії сільського бюджету Червоної Слободи.  Контролем охоплено період з 01.06.2015 по 31.01.2018.

Про це повідомляє прес-служба Державної аудиторської служби України.

Зокрема, виявлено, що до актів виконаних робіт за укладеними договорами між Сільською радою та комунальними підприємствами Червонослобідської сільської ради включено витрати, які не підтверджені первинними документами, що фіксують факти здійснення господарських операцій, а саме: відсутні товарно-транспортні накладні, шляхові листи, табелі обліку робочого часу, що призвело до завищення вартості наданих послуг на суму 130 тис. грн.

Між тим, працівники сільради зайво виплатили заробітну плату (посадовий оклад, премія, індексація, матеріальна допомога на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань, відпускні, надбавка за високі досягнення), сплату єдиного соціального внеску на загальну суму 125,2 тис грн.

Серед інших порушень фінансової дисципліни виявили нестачу товарно-матеріальних цінностей, завищення вартості виконаних будівельних робіт, зайве нарахування та виплату заробітної плати сумісникам за час перебування їх на лікарняному за основним місцем роботи.

Також ревізією встановлено, що отримані від батьків кошти на оплату 40% вартості харчування дітей у дитячих навчальних закладах не були спрямовані в повному обсязі на відшкодування проведених витрат з придбання продуктів харчування за рахунок загального фонду бюджету на загальну суму 80,3 тис грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам сільська рада вже відшкодувала 312,6 тис грн.