Вихідними в Чорнобаївському районі в селі Старий Мохнач, виникла пожежа лісової підстилки, що належить КЛП «Чорнобайліс». Вогнем знищено лісову підстилку на площі близько 0,8 га. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем. Винуватець встановлюється.Травмованих та загиблих у наслідок події немає. Повідомляють у Чорнобаївському районному секторі ДСНС.

Основною причиною виникнення пожеж у лісі є недотримання правил пожежної безпеки. Не загашене багаття, сірник чи сигарета, дитячі пустощі можуть спричинити непоправну шкоду для лісу. Не залишайте в лісі сміття, оскільки засмічення лісу – це не тільки ознака безкультур’я і повної відсутності совісті, а крім того , таке сміття, як пусті скляні пляшки створюють ефект лінзи і дуже часто викликають загорання.

Постарайтеся пояснити Вашим друзям і знайомим, що їхня необережність може послужити причиною пожеж. Не будьте байдужими до майбутнього нашої природи! Будьте обережні з вогнем у межах будь-якої природної території, щоб ваша необережність не стала причиною лісової пожежі.