З нагоди Дня Збройних Сил України, який відзначається 6 грудня, у Чорнобаївському районі пройшли урочисті заходи.

Цього дня ми вшановуємо військовослужбовців та ветеранів збройних сил України, учасників АТО, які стояли і стоятимуть пліч-о-пліч на захисті своєї держави, передаючи майбутнім  поколінням свій життєвий і військовий  досвід, який став неоціненним прикладом вірного і гідного служіння Батьківщині.

Урочистості з ушанування військових відбулися у приміщенні райдержадміністрації. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда.

blank

–    6 грудня – це свято наших славних воїнів, на яких покладена священна місія – захищати рідну землю, забезпечувати мирне життя співвітчизників. Нині солдати і офіцери Збройних Сил України продовжують традиції дідів, батьків, гідно виконуючи свій військовий обов’язок. День Збройних Сил України  – це свято наших ветеранів, які зуміли зберегти для нас Україну, і воїнів, які стоять в строю на варті нашої країни на східних її рубежах. Своїми діями, мужністю та сміливістю вони показують усьому світу те, що безпека нашої держави в надійних руках. Вітаючи з Днем Збройних Сил України, хочу побажати нашим військовим успіхів у бойовій підготовці, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, миру і спокою та звершення всіх ваших мрій і побажань, – зазначив Сергій Джоболда та висловив подяку волонтерам, які продовжують надавати допомогу воїнам на Сході країни.

Сергій Джоболда спільно з військовим комісаром обласного військового комісаріату Євгеном Курбетом вручив 32 військовим державні нагороди – нагрудний знак «Ветеран війни. Учасник бойових дій», що стало символічним знаком пошани.

blank

У рамках відзначення Дня Збройних сил було приділено увагу і патріотичному вихованню молодого покоління. Так, у переддень свята, 5 грудня, у Великобурімській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено козацький квест. У ньому взяли участь команди Великобурімської, Малобурімської та Чорнобаївської ЗОШ №2, Лукашівського та Лящівського НВК. Юні патріоти показали свої знання з історії України, рідного краю, козацтва, українського війська, змагалися у стрільбі та силі, проявляли кмітливість.

А наступного дня у фойє районного Будинку культури відбулась тематична виставка експонатів із зони АТО. Жителі та гості Чорнобаївщини мали змогу переглянути зразки бліндажу, блокпосту, військової атрибутики, особисті речі військовослужбовців, використані боєприпаси, гільзи, фото- та відеоматеріали, малюнки дітей тощо. Продовжились заходи переглядом кінофільму для учнів навчальних закладів.

blank

blank

blank

blank