Єдиний виробник рідкого хлору в Україні компанія “Дніпроазот” готова відновити роботу за умови підвищення цін.

Про це повідомляє прес-служба підприємства, пише “Економічна правда“.

У зв’язку з цим, нами підготовлено економічне обґрунтування необхідності підвищення цін на вироблену продукцію”, – зазначає прес-служба компанії. Повідомляється, що відповідне звернення направлено 2 липня 2018 року в Антимонопольний комітет України і перебуває  на розгляді вже два тижні. Мета звернення – отримати висновок про можливість підвищення підприємством ціни на рідкий хлор.

Прес-служба повідомляє, що нова ціна на хлор, яку вони пропонують встановити, відповідає середньоринковій в 2018 році з розрахунку за  тонну хлору, згідно з інформацією на сайті Прозорро. “Адміністрація АТ “Дніпроазот”, розуміючи всю важливість і значимість цього питання, готова вже зараз укласти прямі контракти на постачання рідкого хлору. Ці контракти вступлять в силу відразу ж після отримання роз’яснень від АМКУ”, – пояснили в прес-службі.

Нагадаємо, запасів хлору для знезараження води  на КП “Черкасиводоканал” вистачить лише на місяць. Про це повідомив керівник комунального підприємства Сергій Овчаренко.

“За добу “Черкасиводоканал” використовує близько 500 кілограм хлору. Запасів залишилося на місяць. Зараз вивчаємо питання про закупівлю хлору за кордоном, проте навряд чи вдасться швидко це вирішити”. – зазначив Овчаренко.

За словами заступника міського голови Ігоря Волошина, підстав панікувати наразі немає. Черкаси звертатимуться до керівництва держави про допомогу, у разі невирішення даної проблеми.