Під час дослідження договорів, які від імені черкасців уклав із управлінською виконавчий комітет, юристи виявили несподівані доповнення. Йдеться про додаткові угоди на виконання низки послуг, які не були прописані в умовах конкурсу на визначення управителя багатоквартирних будинків у Черкасах, пише “ВІККА”.

Про це напередодні в ході пресконференції повідомив журналістам депутат міської ради Олександр Радуцький.

Так, за словами обранця, дільниця №1 ТОВ “Управлінська компанія “Нова якість” направила звернення до черкаського виконкому. Буцім, в управителя з’явилась необхідність виконувати обрізку дерев та косити газони. Відтак до договорів з мешканцями понад 800 черкаських багатоповерхівок приєднались і додаткові угоди – саме на вказані послуги. Натомість Олександр Радуцький наголошує: на їх виконання мали знайти підрядників також шляхом проведення ще одного конкурсу.

“Це було зроблено для того, щоб врятувати оті 20%, які з’явилися після реорганізації “Сантехбудконструкції” в “Нову якість”. Нове підприємство було звільнене від сплати ПДВ, а ті кошти необхідно було зберегти”, – впевнений депутат.