23-24 червня у Черкасах унікальний етнічний фестиваль вдев’яте запалив Трипільські Зорі в Долині троянд.

Не зважаючи на примхи погоди, шанувальники ентно-фестивалю «Трипільські зорі» упродовж двох днів мали нагоду знайти собі заняття до душі: пробували свої сили в мистецтві гончарства, створення ляльок-мотанок, розпису хною,  брали участь у захопливих конкурсах і вікторинах,  слухали оповіді гурту «Фолькнери» про веломандри та дізнавалися про роль жінки в Трипільській культурі під час лекцій, милувалися авторською колекцією віночків «Магія квітів» від Лесі Побиванець, купували хенд-мейд вироби майстрів зі всієї країни на згадку, танцювали і підспівували музичним гуртам, які виступали на головній сцені,  зустрічалися з друзями та знаходили нових знайомих.

– Загалом фестиваль «Трипільські Зорі» несе патріотично-виховну місію. Гості заходу можуть побувати на пізнавальних лекціях, а дітки залюбки відвідують цікаві майстер-класи з народного декоративно-прикладного мистецтва, – зазначає організаторка фестивалю «Трипільські Зорі» Інна Шмігіровська. – Передусім, ми прагнемо, аби молоде покоління було ближче до землі, пізнавало своє коріння, розвивалося, думало.

Етно-фестиваль «Трипільські зорі»  потішив відвідувачів музичним наповненням, який вражав розмаїттям виступів талановитих музикантів, серед яких: синтез-фолк-рок гурт «ЯРРА», команда «The Doox», «Євшан-зілля», «MniShek», «Фолькнери», «Буднітай», «Flatcher», «Супер-8», «Jam Bubble Band»,  Астарта & Діля, «Go-A» та інші.

Спонсорську підтримку для проведення фестивалю надала група компаній «UKRAVIT».

– Нашій компанії близька ідея наших етнічних традиції. Впевнені, що цей яскравий захід доведе багатьом: ми маємо безліч причин, щоб бути гордими від того, що ми – українці. В усі часи українці були духовно багатими, освіченими, сильними, мудрими і надзвичайно талановитими, – наголошує власник Групи компаній «UKRAVIT» Віталій Ільченко.