Ще місяць тому заступник голови Звенигородської районної ради Ярослав Попко разом із керівником Черкаського правозахисного центру Тарасом Щербатюком започаткували нову благодійну акцію. Інформує видання “Вісті Черкащини“.

Зустрівшись із директорами опорних закладів загальної середньої освіти Бужанського і Лисянського ліцею №2 Ларисою Німець і Анатолієм Присяжнюком, вони запропонували ідею створення освітніх хабів для дітей на благодійних засадах. І ось днями вони завезли спеціальне обладнання в зазделегідь підготовлені затишні кабінети для навчання та відпочинку, у яких учні зможуть проводити більше часу з друзями, спілкуватися з однолітками, організовувати разом із педагогами чи батьками цікаві заходи, використовуючи планшети, проектори, настільні ігри. Кожна школа одержала по 5 планшетів, ноутбук та ще електрочайники, пледи для дітей, меблі і – прапори України.

«Ми докладаємо зусилля задля того, аби діти з громад Звенигородського району отримували нові освітні можливості», – сказав у ході спілкування з педагогами Тарас Щербатюк, який, до речі, є випускником Лисянського ліцею №2.

Змістовне дозвілля, неформальні освітні заходи, дружня атмосфера, психологічна та емоційна підтримка в таких учнівських хабах стануть порятунком від тривог, страху й стресів, які відчувають наші діти під час війни.