У третьому сезоні серіалу «Слуга народу», де президента України Василя Голобородька грає лідер першого туру справжніх президентських виборів Володимир Зеленський, Україна розвалюється. Стається це після перевороту за участі таких собі «військових національних дружин». Однією з новоутворених мінідержав стає «Черкаський домініон» із «Уманською автономною Республікою» (на карті вона позначена зіркою Давида, як на прапорі Ізраїлю), пише «Прочерк».

Як написав у «Фейсбуці» черкаський журналіст Андрій Кравець, піарники реального кандидата в Президенти Володимира Зеленського «дуже обережно, дозовано і лише у патріотично налаштованих групах соцмереж розповсюджують інформацію про дійсно хорошу реальну справу від «кварталівців» – їхнє волонтерство для фронту. Чому тільки у соцмережах, а не з телеекрану? Мабуть, щоб «нє траміровать прєждєврємєнно сторонніков руського міра», які колись вже були травмовані діями Трампа, на якого так багато сподівань було… Звичайно ж, основа нинішньої «передвиборчої програми» для прихильників ЗЕ – те, що зараз з екранів говорить Василь Голобородько. Перефразовуючи Євгенія Кошового, коли «с(л)ишиш Васю», то думаєш, що обіцянки того Васі і Зеленський – це одна й та сама людина. А значить – дивись серію 2 нинішнього сезону «Слуги» – де показують, що сталося з Україною без такого от «Васі-рятівника»…»

На думку Андрія Кравця, все це «дуже нагадує найяскравішу вигадку російських політтехнологів Януковича під час його невдалого походу у Президенти в 2004 році – тоді росіянами так само малювалися фентезі-карти України, де зобразили, як при Ющенку держава начебто зразу буде поділена на Україну «першого (Західна), другого (Центральна) і третього (Східна) сортів».

Журналіст звертає увагу, що на «сцені» великої політики зараз усього двоє. Один – з уже відомими людьми в команді, хорошими і не ідеальними, але відомими. Хто в обоймі іншого – абсолютно загадка. Тому велике значення матимуть теледебати між двома кандидатами в Президенти (якщо вони відбудуться).