Під час проведення ревізії сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Геронимівської сільської ради за період із  1 січня 2014 по 31 липня 2018 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявили низку порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 515,5 тис. грн, пише “Вичерпно”.

Як зазначають у прес-службі відомства, ревізією встановлено, що отримані від батьків кошти на оплату частини вартості харчування дітей у дитячих навчальних закладах не були спрямовані в повному обсязі на відшкодування проведених витрат із придбання продуктів харчування коштом загального фонду бюджету на загальну суму 168,1 тис. грн.

Крім того, бухгалтерська служба сільської ради завищила витрати на оплату праці, лікарняні нараховувалися у завищених розмірах, із порушенням вимог законодавства проведено виплату основних та додаткових відпусток, сплату єдиного соціального внеску на загальну суму 149 тис. грн.

Також сільською радою зайво витрачено бюджетних коштів на оплату витрат, здійснених комунальним підприємством Геронимівської сільської ради «Благоустрій». Робилося це шляхом списання дизельного палива за відсутності первинних документів або внесення до них недостовірних даних, чим завдано збитків місцевому бюджету на загальну суму 107,3 тис. грн.

Через завищення обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт установою зайво сплачено коштів на суму 54,5 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам сільська рада вже відшкодувала 359,2 тис. грн. За допущення фінансових порушень 6 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.