15 травня о 16.00 в Черкаському художньому музеї відбудеться відкриття персональної виставки ляльок молодої художниці Дар’ї Жук. Виставка налічує 14 авторських скульптурних ляльок по мотивам відомих казок. Усі представлені ляльки експонуються вперше.

Кожна лялька – це місяці постійної праці, об’єднання різноманітних художніх технік та матеріалів, частинка душі та настрою авторки.

Дар’я Жук народилась 1994 року і проживає в Черкасах. Була вихованкою Арт-студії «Глорія», де вперше познайомилась з таким видом мистецтва, як лялька. Закінчила Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Працює дизайнером.

Ляльками почала захоплюватися ще з дитинства, постійно вигадувала та шила їм костюми. Але серйозно почала захопилася ляльками в університеті під час дипломної роботи. Довго вивчала різноманітні техніки різних майстрів, шукала щось нове, те що зможе вразити та запам’ятатися. Зараз в її колекції лише 15 робіт, адже кожна лялька – це клопітка робота, яка створюється декілька місяців у єдиному екземплярі.

Виставка триватиме до 17 червня.

Про це повідомляють у Черкаському художньому музеї.