Депутати Канівської міської ради вирішили зменшити кількість старостинських округів та ухвалили відповідне рішення. Тепер люди за елементарними довідками змушені будуть долати кількадесят кілометрів. Проти цього виступив присутній на сесії народний депутат України Віталій Войцехівський, пише сайт “Zmi.ck.ua”.

“Переконаний, що реформа децентралізації має наближати, а не віддаляти послуги. Маю надію, що міський голова заветує це рішення.  Прикро, що деякі місцеві обранці забувають, чиї інтереси вони мають захищати і на догоду кому працювати. Упродовж декількох годин депутати Канівської міської ради обмінювалися взаємними звинуваченнями та пригадували один одному старі образи. Конструктиву у роботі цих депутатів я не побачив.

Вважаю своїм обов’язком, як народного депутата, вносити зміни до законодавчих актів щодо органів місцевого самоврядування, виборчої системи, аби деякі недодепутати знали, що їх каденція може бути завершена набагато раніше передбаченого терміну”, – відзначив Віталій Войцехівський на своїй сторінці у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рейдерська філософія: Черкаська райрада хоче збити з Канева великі гроші