Цьогоріч, у День вишиванки та День музею, відбулось нагородження переможців всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу «Роду криниця віща». Про це повідомила засновниця конкурсу, очільниця Канівського музею Тараса Шевченка Валентина Коваленко.

“Юні літератори і художники направду стали мислити і бачити глибше. Бо – війна московитсько-українська. Бо – болить. Тема роду стала як ніколи актуальною. Родина – найбільшою духовною опорою в тяжкі часи випробувань української нації.

Енергетика Тарасової Гори, зустрічі із професійними письменниками (Ганна Синьок і Таміла Чупак) та художниками (Олексій Шевченко і Вікторія Руденко), виставки малюнків дітей у музеї Тараса Шевченка, безкоштовні екскурсії від Шевченківського національного заповідника, грамоти і подарунки – все це зрушило у нашого юного обдарованого пагілля нАдих до подальшої творчості, а педагогів і батьків – до подальшого розвитку мистецьких здібностей їхніх дітей і вихованців.

blank

blank

Надважливою є і підтримка представників Черкаської обласної та міської влади. Непідробно щиро до нагородження долучився начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. За його сприяння 50 переможців отримали пам’ятні подарунки. Ігор Іванович обіцяв сприяти ще й появі у світ збірки творів учасників конкурсу.

Організатори конкурсу заручилися і підтримкою мера м. Черкаси Анатолія Бондаренка, який особливу увагу приділяє талановитим дітям. «Черкаську» освіту з подарунками для юні представляла Надія Євчак.

А від благодійного фонду Миколи Томенка «Рідна країна» переможці отримали шикарні книги та спортивне знаряддя. Бібліотека ж Заповідника теж розжилася у День музеїв від фонду кількома виданнями для дітей.

Захід творчо фіналізували студенти Каніського фахового коледжу культури і мистецтв літературно-музичною композицією «Коли закінчиться війна, я вам нарву букет мімози».

Уклінно дякуємо ЗСУ за ці щасливі миті. Обдаровані діти – це енергія потужної української нації!” – розповіла Валентина Коваленко.