Днями, у приміщенні міського будинку культури  відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ присвячений до Дня святого Миколая, Дня Збройних Сил України та Дня волонтера. Про це інформує пресслужба Канівської міськради.

Свято Миколая – одне із найрадісніших передноворічних свят. З його святкуванням розпочинається яскрава і насичена пора новорічних та Різдвяних свят, в яких, звичайно ж, центром уваги є діти. Цими днями кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво і цілком ймовірно, що всі бажання, які були загадані в День святого Миколая дітьми та дорослими, збудуться!

Так, 6 грудня об’єднавши три свята, організатори заходу підготували концертну програму як для малечі, так і для дорослих.

На початку заходу секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова привітала тих, хто перший став та підтримав наших воїнів і забезпечив усім необхідним, ставши справжніми ангелами-охоронцями для наших військових – це волонтерів, та вручила нагороди та грамоти.

 – Сьогодні в Україні іде не просто війна – це боротьба добра і зла, світла і темряви. І саме наші військові є воїнами світла. Я щиро дякую усім військовослужбовцям Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань, за мужність, відвагу, ваш героїзм. Ми всі вам дякуємо! Ви забезпечуєте спокій для наших родин. У цей день ми згадуємо світлою пам’яттю усіх хто віддав героїчно своє життя за свободу та незалежність України. Ми пам’ятаємо про їх подвиг та низько схиляємо голови,- наголосила Оксана П’яткова.

Діти, дорослі і військовослужбовці хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за нашу свободу. Далі голова ГО «Канівська спілка учасників АТО» «Нескорені» Варлам Стуруа привітав волонтерів та вручив їм нагороди. Своєю чергою волонтерка Наталія Краєва привітала усіх, хто допомагає військовим та оборонцям.

 – У цьому залі сьогодні зібралася така квітесенція двох сил – ЗСУ і народу, які постійно підтримують один одного. А ще я бажаю військовим, щоб у вас нарешті була дата закінчення служби, щоб ваші командири турбувалися про кожне життя, кожен крок, який ви робите на передовій, в тилу ви відчували себе в «своїй тарілці», щоб суспільство пишалося вами, виражало свою повагу та шану кожного дня,- наголосила вона.

Після вручення нагород та почесних грамот артисти міського будинку культури, співочі колективи, вихованці спортивних клубів «Івазар» та «Тайфун»  привітали присутніх своїми виступами. Не обійшлося свято і без головного гостя – Святого Миколая, який привітав всіх присутніх.

Свято пройшло у веселій та дружній атмосфері, неймовірні емоції переповнювали всіх присутніх.

За підсумками заходу організаторам вдалося зібрати 24580 гривень, які спрямують для підтримки канівців, що нині служать в ЗСУ.