Реагуючи на численні звернення жителів Канева, керівників підприємств і організацій щодо масового розкрадання майна підприємств, культових споруд, комунального господарства для заволодіння чорними та кольоровими металами і подальшої їх реалізації під виглядом металобрухту заготівельним фірмам Канівська міська рада ухвалила рішення «Про впорядкування діяльності пунктів приймання брухту чорних та кольорових металів на території міста Канів». Відповідним документом депутати заборонили функціонування пунктів прийому металобрухту, які не мають відповідної ліцензії.

Спеціалізовані підприємства та їх приймальні пункти, які мають право здійснювати операції з брухтом кольорових та чорних металів, відтепер мають звертати особливу увагу на наявність чіткого обліку різних видів металобрухту та джерел його походження від юридичних та фізичних осіб.

Окрім того, управління житлово-комунального господарства та екології спільно з працівниками поліції, податкової інспекції та інспекції з праці щомісячно проводитиме перевірки щодо виявлення незаконних пунктів приймання брухту на території міста.

Також посилиться контроль за протиправною діяльністю суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з металобрухтом та їх приймальних пунктів на території міста Канів, з боку правоохоронних органів. Відповідний документ був прийнятий депутатами одноголосно на останньому засіданні сесії Канівської міської ради в четвер, 3 травня ц.р. Із текстом рішення можна ознайомитися за посиланням.