Рішення центральних органів влади продовжують дивувати українців або навіть вводити в ступор. Так, учора комісія ТЕБ та НС прийняла чергову постанову щодо обмежень в “червоних” регіонах, яка була опублікована на урядовому порталі Департаментом комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Так от, комісія розглянула питання щодо обмежень в регіонах з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 окремо для кожної областей і вирішила, що у Смілі, Смілянському районі та Каневі можна дозволити людям користуватись метрополітеном та міськими електричками. Тепер залишилось лише прокопати те метро та прокласти залізничні колії для “сільських електричок” або й для “Гіперлупу”, хоч, з огляду на наші реалії, – він, швидше за все, буде на кінній тязі.

blank

Дослівно у постанові про Черкаську область написано таке:

“Черкаській області – у містах Канів, Сміла та у Смілянському районі з обмеженнями, передбаченими пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України  від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, крім наступних обмежень:

– регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном у міському сполученні, крім перевезення:

легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;

службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції”.