Конкурси та розваги провели у новому скейт-парку на набережній під час церемонії урочистого відкриття.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію у Facebook.

Відзначимо, що реалізація проекту будівництва скейт-парку, вартістю 1,2 млн.грн., відбулася у межах перемоги у Громадському бюджеті-2018.

«Завжди треба йти до своєї мети, які б не були перепони, не лайкайтесь, це лише черговий крок до мрії (ми в цьому пересвідчились, коли мріяли про свій власний ринг)
Ще рік тому, такий далекий… а сьогодні вже реальний, наш власний Скейт-Парк!! Подяка небайдужим жителям нашого міста Михаил Бычук, Леся Шульга, Вікторія Подолянюк та інші, міський голова Igor Renkas та директор фірми «Граніт» Абов Авеян а також всім мешканцям міста, які віддали свій голос і проголосували за цей проект. МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ!!!!», – написано на сторінці Спарта-Канів.

«Вітаю всіх з відкриттям в нашому рідному місті скейт майданчика! Для нашого міста це Велика подія. Такої кількості дітей та молоді в одному місті ви ще не бачили. Всім молодим активістам, нашому міському голові та дуже дуже багатьом небайдужим до бажань наших дітей велика Подяка!!! Це справжнє свято!!!», – зазначено на сторінці Канівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.