Налякані підняттям оплати за проїзд у столиці катеринопільчани переживають, що їх очікує найближчим часом. Відповідь на це запитання надали у селищній раді, пишуть “Вісті Черкащини“.

– Наш містечковий автобус курсує щоденно, крім суботи. Перевезення пасажирів здійснюється з 8-ої ранку до пів на 12-ту дня. Зазначений маршрут, в основному, забезпечує перевезення транзитних пасажирів та мешканців Катеринополя від автостанції до районної лікарні, в центр селища та до зупинки дизель-поїздів. Проїзд коштує 5 гривень. Про підняття оплати наразі не йдеться. Тричі на тиждень (щопонеділка, щосереди, щоп’ятниці) катеринопільчани-пільговики їздять безкоштовно. Кошти за їхній проїзд відшкодовує селищна рада, – поінформувала секретар Катеринопільської селищної ради Наталія Цехмістренко.

– Автобус ходить 4 рази на день. Дуже вдячна селищній раді, що три дні на тиждень можу їздити безкоштовно, – каже катеринопільська пенсіонерка Валентина Кожушко.

“В селищі Катеринопіль мешкає понад 2200 осіб, які користуються пільгами безкоштовного проїзду в міському транспорті, який працює в “звичайному” режимі руху. Компенсація перевізникам за перевезення пільгової категорії громадян на маршруті “Катеринопіль містечковий”, починаючи з березня 2016 року, здійснюється за рахунок селищного бюджету,” – йдеться у “Програмі розвитку пасажирського транспорту та безпеки дорожнього руху на території Катеринопільської селищної ради на 2017-2020 роки”, розміщеній на офіційному сайті установи.